Akredytacja

ZSW jest imprezą non-profit o charakterze składkowym. Wasze wpłaty posłużą pokryciu kosztów miejscówki i przeprowadzenia gry. Jeśli coś zostanie na koniec, zostanie albo zniszczone w formie transformacji w alkohol, albo przeniesione na budżet na następną grę.

Na Ranczu Kocieczyn dostępne są pokoje 2 i 4-osobowe, z łazienkami i bez. Ich nominalna pojemność to 26 osób, ale jeśli dogadacie się z osobami z jakiegoś pokoju, to do niektórych da się dostawić (wasze własne) kanadyjki. (wszystkie już zajęte)

Będziemy prosili mieszkańców pokojów z łazienką o udostępnianie pryszniców również innym uczestnikom. Pokoje przydzielane będą w pierwszej kolejności dziewczynom. Dopiero kiedy nie będzie już chętnych na nie dziewczyn, zaczniemy je przydzielać totalnie męskim mężczyznom.

Co się dzieje teraz?

Zgłaszasz nam chęć uczestnictwa

Formularz w google docs znajdziesz tutaj:

W formularzu zaznaczasz swoje preferencje co do pokoju / wspólnej sali i tak dalej.

Czekasz na maila od nas

W miarę napływania zgłoszeń będziemy rozsyłać maile z potwierdzeniem uczestnictwa. Dopiero po otrzymaniu takiego maila dokonujesz wpłaty.

Dokonujesz wpłaty przelewem

Uwaga: dopiero PO otrzymaniu mailowego potwierdzenia uczestnictwa.

Wpłaty przyjmujemy na konto: 77 1050 1764 1000 0090 9805 9737, KONIECZNIE z tytułem “ZSW2020”. Jeśli wpłacasz za więcej, niż jedną osobę, lub przelew idzie za inną osobę niż jest w danych nadawcy przelewu, napisz maila na zielona.szkola.wpierdolu@gmail.com

Koszt akredytacji

08 czerwca – 31 lipca:

  • Miejsce we wspólnej sali (potrzebna własna karimata i śpiwór): 85zł
  • Miejsce na polu namiotowym (potrzebny własny namiot): 85zł

1 sierpnia aż do zamknięcia akredytacji (decyduje ilość zgłoszeń):

  • Miejsca we wspólnej sali prawdopodobnie nie będą już dostępne
  • Miejsce na polu namiotowym (potrzebny własny namiot): 120zł

Wszelkie pytania prosimy posyłać albo mailem na zielona.szkola.wpierdolu@gmail.com , albo zadawać na grupie na FB: Zielona Szkoła Wpierdolu – Wykładowcy i Studenci